Przedsiębiorstwo Budowlane Strykowski, to rodzinna firma z wieloletnią tradycją. Została założona w 1987 roku przez Zdzisława Strykowskiego, a od roku 2014 działa w formie spółki komandytowej.

Podczas swojej 28-letniej działalności wybudowaliśmy wiele obiektów użyteczności publicznej, mieszkaniowej, infrastruktury oraz wykonaliśmy szereg remontów w zakładach przemysłowych. Wizytówką firmy jest między innymi Gimnazjum w Sulikowie, Hala Sportowa w Pieńsku, Szkoła Podstawowa w Leśnej, budynki wielorodzinne – TBS w Zgorzelcu, Bogatyni, Bolesławcu, Osiedle Budynków Wielorodzinnych w Lubinie, Muzeum Kultury Łużyckiej w Sulikowie, betoniarnie przemysłowe IBF w Zgorzelcu, Żaganiu, Lubinie.

Bazując na wieloletnim i bogatym doświadczeniu zachęcamy do skorzystania z naszych usług w zakresie robót budowlanych, a także remontów czy modernizacji w systemie generalnego wykonawstwa lub formule „zaprojektuj i wybuduj”. Swoje usługi świadczymy na terenie województwa dolnośląskiego i kraju Związkowego Saksonii.

Na wszystkie wykonane roboty udzielamy gwarancji.

Zapraszamy do współpracy, zapewniając terminowe i jakościowo dobre wykonawstwo i przystępne ceny.

Wspólnicy
Zdzisław Strykowski i Tomasz Strykowski

Budowanie to nasza pasja!

Project Image